Informacje o zamówieniach: 577119997
Informacje o suplementach: 577119997
DrNatural.pl

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz
sklep@drnatural.pl

Do darmowej wysyłki: 49,00 zł

Cytryniec Chiński

Opis i działanie:

Cytryniec chiński występuje w Chinach, Korei, na Wyspach Kurylskich, w Sachalinie i od tysięcy lat jest wykorzystywany w tradycyjnej medycynie chińskiej. Owoce cytryńca zawierają 20% kwasów, w tym głównie kwas cytrynowy i jabłkowy, flawonoidy, saponiny, cukry oraz ponad 30 związków ligninowych. Ligniany mają wiele właściwości, w tym antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Cytryniec jest również adaptogenem, wspomagając organizm w walce z negatywnymi skutkami stresu.

Dawkowanie:

Zwykle suplementuje się od 200 do 1000 mg cytryńca chińskiego na dobę. Należy pamiętać, iż suplementacja powinna być dobrana indywidualnie przez specjalistę!

PharmoVit - Cytryniec Chiński - 90 kapsułek

PharmoVit - Cytryniec Chiński - 90 kapsułek

suplement diety oparty na ekstakcie roślinnymadaptogenbogaty w witaminę CCytryniec chiński (Schisandra chinensis) to ładne, wieloletnie pnącze z rodziny cytryńcowatych, zawierające w swoim składzie wiele mikroe..

Dostępny

34,00 zł

Hepatica - Schisandra - 90 kapsułek

Hepatica - Schisandra - 90 kapsułek

Hepatica - Schisandra - 90 kapsułek to suplement zawierający Cytryniec chiński - wieloletnią roślinę, która powszechnie występuje na terenach Chin, Korei oraz wschodniej Rosji. W tradycyjnej medycynie wschodu r..

Dostępny

45,90 zł

Medica Herbs - Schisandra - 45 kapsułek

Medica Herbs - Schisandra - 45 kapsułek

Medica Herbs - Schisandra - 45 kapsułek zawiera standaryzowany wyciąg z Cytryńca chińskiego, w tym 10% schizandryn.  W tradycyjnej medycynie wschodu roślina ta była wykorzystywana jako środek wzmacnia..

Zasoby wyczerpane

23,00 zł

Swanson - Schizandra Extract - 60 kapsułek

Swanson - Schizandra Extract - 60 kapsułek

ekstrakt standaryzowany na 9% schisandrynsilne wsparcie adaptogenneroślina używana w medycynie chińskiejSchizandra Extract 500 mg to suplement diety zawierający naturalny wyciąg z owoców cytryńca chiń..

Dostępny

39,90 zł

Wyświetlanie 1 do 4 z 4 (1 stron)