Ta strona korzysta z ciasteczek! Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza akceptację polityki prywatności

Global Nutrition

Bez względu na to jaką drogę do własnej doskonałości wybierasz będziemy wspierać każdy Twój wysiłek by zbliżyć się do Twojego ideału. Przebiegnięte kilometry, przerzucone ciężary, powtórzone obwody, mordercze interwały czy wycieczka w nieznane rejony wysłużonym rowerem – chcemy być przy Tobie ze wszystkim co jesteśmy wstanie dać Ci najlepszego. Wspierać, motywować, regenerować w twoim wysiłku. Nie przejdziemy twojej drogi za Ciebie, nie obiecujemy skrótów, nie odbierzemy ci przyjemności z ciężkiej pracy na twoim szlaku. Pomożemy jednak Ci się najlepiej do niego przygotować, jak najdłużej na nim wytrwać po to byś w pełni mógł/mogła poczuć dumę na Twoim szczycie. Chcemy patrzeć jak cieszysz się swoim wynikiem. Chcemy byś został naszym bohaterem! My będziemy Twoim suportem.

#jesteś_tym_co_jesz – traktujemy to poważnie. Wierzymy, że stajesz się tak dobry jak to czym się karmisz. Nasze produkty przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników o udokumentowanym pochodzeniu, bezpiecznych i zdrowych, a przede wszystkim o potwierdzonym działaniu wspierającym i zdrowotnym. Chcemy być przy Tobie zawsze i wszędzie tam gdzie będziesz chciał być pewny, że twoja dieta wspiera twoją drogę do zdrowia, sprawności, pełnego życia.

#nie_ma_kompromisów – nie uznajemy kompromisów gdy chodzi o wsparcie Ciebie na twojej drodze. Najlepszy skład produktów to oczywistość – my jednak chcemy dopieścić każdy szczegół: smak, konsystencja, zapach, wchłanialność. Wiemy jak duży może mieć to wpływ na Twoje samopoczucie, a my nie chcemy by jakkolwiek drobnostka rozpraszała Twoją uwagę i odciągała od celu który postawiłeś sobie na Twojej Drodze. Codziennie dbamy o te wszystkie detale, byś Ty mógł skupić się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze. Jeśli jednak coś zaprzątnie Twoją głowę – spytaj! Jesteśmy przy Tobie by wszystko Ci wyjaśnić – masz prawo upewnić się, że robisz dobrze, że każdy szczegół jest zaopiekowany.


Global Nutrition

Pokaż:
Sortowanie:

Global Nutrition - BCAA 2:1:1 - 400 g

wygodna forma w proszkuidealny stosunek aminokwasówsmaczne BCAA dla każdegoGlobal Nutrition - BCAA 2..

79,00zł Netto: 73,15zł

Global Nutrition - Whey Protein Concentrate - 2000 g

unikatowy koncentrat białka serwatkowego wysokiej jakościłatwo się rozpuszcza, nie pieni się"lekkie"..

179,00zł Netto: 179,00zł

Global Nutrition - Whey Protein Concentrate - 700 g

unikatowy koncentrat białka serwatkowego wysokiej jakościłatwo się rozpuszcza, nie pieni się"lekkie"..

65,00zł Netto: 65,00zł

Global Nutrition - Whey Protein Isolate - 2000 g

najwyższej jakości izolat białka serwatkowegodoskonałe smaki i rozpuszczalnośćbez aspartamu, glutenu..

219,00zł Netto: 219,00zł

Global Nutrition - Whey Protein Isolate - 700 g

najwyższej jakości izolat białka serwatkowegodoskonałe smaki i rozpuszczalnośćbez aspartamu, glutenu..

89,00zł Netto: 89,00zł

Global Nutrition - BCAA 2:1:1 - 300 tabletek

wygodna forma tabletekidealny stosunek aminokwasów4 g czystego BCAA w każdej porcjiGlobal Nutrition ..

77,00zł Netto: 71,30zł